Ana Sayfa

Leapfrog 3D Yazıcılar Türkiye

Firma Hakkında

Leapfrog 3D Yazıcılar 2011 yılında dört mühendis arkadaş tarafından kurulmuştur: Martijn Otten, Maarten Logtenberg, Mathijs Kossen and Lucas Janssen. Leapfrog’un kuruluşu, Martjin’in aile şirketi AV Flexologic’de oluşan bir problemle aynı zamanlara denk gelmektedir. Martjin’in o an üretimi yapılmayan ve özel bir parçaya ihtiyacı vardı. 3 boyutlu yazıcılara aşina olan Martjin, o parçanın hemen yazdırılmasının kendisi için ne kadar uygun olacağını düşündü. Arkadaşı Mathijs ile bir 3D yazıcı seti aldılar. Fakat bunu kurup çalıştırdıklarında tatmin olmamışlardı. Aldıkları 3 boyutlu yazıcı seti için fiyat performans karşılaştırması yaptılar ve bu set hakkındaki düşünceleri, çok pahalı bir set olmasına rağmen sadece montaja uygun olmayan küçük parçalar üreten bir cihaz olduğu yönündeydi.

İşte bu sırada, Marteen daha makul fiyatlı, daha büyük ve montaja uygun parçalar üretebilen bir 3D printer geliştirmekteydi. Marteen’in dizaynı Creatr’ın oluşmasına öncülük etti. AV Flexologic’te stajyer olarak çalışan Lucas da Xeed’i dizayn etti. Bu sayede Lucas da takıma eklendi ve Leapfrog kurulmuş oldu.

LeapFrog Türkiye Distribütörü

Vizyon

Leapfrog, şuanki 3B yazıcılarla gelecekteki 3B yazıcılar arasında oluşan boşluğu tam anlamıyla doldurmayı hedeflemektedir. Yüksek kaliteli ürünler oluşturan, uygun ve erişilebilir 3D printerlar üretmek istiyoruz.

Müşterilerimizi Anlıyoruz

Leapfrog müşterilerini anlar ve 3B printerların sadece bir eğlence kaynağı olmasından çok yaptıkları işlere değer katmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Leapftog kurulduğundan beri AV Flexologic makineleri için parçalar ürettiğimizden, aynı çatı altında hem üretici hem de müşteri bulundurmaktayız. Bu da hızlı prototipleme, yedek parça üretimi ve dizayn özelleştirmeleri konularında derin bir bilgi birikimimiz olduğu anlamına geliyor.

Müşteri ihtiyaçlarına göre sürekli servislerimizi ve ürünlerimizi yeniliyoruz

Leapfrog müşterilerini ortakları gibi görmektedir: Birlikte 3B yazdırma deneyimini geliştirmekteyiz. Müşterilerimizden elde ettiğimiz bilgilerle yazıcılarımızı ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Eğitim enstitülerinden farklı iş sektörlerine kadar çok geniş bir yelpazeye hızlı prototipleme, ürün özelliştirmeleri ve yedek parça üretimi konularında hizmet sunuyoruz.

3D yazdırmanın avantajlarını Leapfrog yazıcıları ile yakalayın

Kuruluşumuzdan bu yana, Leapfrog’un kafasında 3 ana hedef bulunmaktadır.

  • Erişilebilir fiyatlara en rekabetçi yazıcıları sunmak istiyoruz

Bu da demek oluyor ki yazıcılarımızı her zaman en iyi teknik özellikleri, en kaliteli ürünü erişebilir fiyata sunmak üzere geliştiriyoruz. Leapfrog da fonksiyonellik tasarımla beraber ilerler. Yazıcılarımız mutlu yazdırma işlemleri için her zaman iyi bir dış görüntüye sahiptirler.

  • Bizim için müşteri işin merkezindedir

3B yazdırmanın bütün faydalarını elde edebilmeleri için müşterilerimize yardım ediyoruz. Bu yüzden onları hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için sürekli dinlemekteyiz.

  • Yazıcılarımızın tak kullan şeklinde olmasını istiyoruz

Müşterilerimizin 3D yazdırma işleminin arkasında kalan teknolojiye kafa yormalarını istemiyoruz. Onların en iyi yaptıkları şeye, yani yeni ve havalı gereçler üretmelerine ve işlerine değer katmalarına odaklanmalarını istiyoruz.

Lokasyon

Leapfrog un genel merkezi Alphen aan den Rijn, Hollanda’dadır.