3SP Malzemeler

Envisiontec 3SP reçineleri

3SP amzlemeler
Satın Almak İçin +90(212) 438 35 90

 

DENTAL MALZEMELER

 

Ortho Tough

Ortho Tough  vakum termo şekillendirme yöntemi ile clean alignerlerin üretimine yönelik oluşturulan dental modeller için geliştirilmiş oldukça sert bir yüksek sıcaklık reçine malzemesidir. 

 

 

E-Denstone 3SP Peach

EnvisionTEC’s E-Denstone 3SP malzemesi dental model imalatı için geliştirildi. Şeftali rengi, gelneksel kalıp rengine benzemesiyle etkili bir seçimdir. 

 

 

E-Appliance 3SP

 “salt and pepper” tekniğinin kullanıldığı bazı ortodontik  uygulamalarda bu teknik yerine kullanılan ince levha polivinil alkol esaslı ayırıcılar ile birlikte çalışması güvenilir nano dolgulu bir 3B yazıcı malzemesidir.

 

 

 

ENDÜSTRİYEL MALZEMELER

 

ABS 3SP® Flex Series

EnvisionTEC' in ABS 3SP® Flex Serisi oldukça esnek ABS benzeri bir 3B yazıcı malzemesidir. Özellikle esneyerek kilitlenen parçalar ve montaj uygulamaları olmak üzere elastisite gerektiren bir çok uygulama alanında ideal bir çözümdür.

ABS 3SP Tough

EnvisionTEC'in ABS Tough malzemesi oldukça sert bir  ABS benzeri 3B yazıcı malzemesidir. Yüksek stres ve kuvvet altında çalışabilecek malzeme dayanıklılığınn arandığı uygulamalar için de idealdir.

ABS TRU 3SP

AB TRU, ABS plastiğinin özelliklerini sunan üst düzey bir prototipleme reçinesidir. 

ABS 3SP White

The EnvisionTEC ABS 3SP White hızlı gelişen,sert bir malzemedir  ABS plastiğine benzzer karakterstiklere sahip. ABS 3SP White çabuk parça üretimi için idealdir.

E-Glass 3SP

EnvisionTEC’in  E-Glass 3SP malzemesi 3SP serisi 3B yazıcılarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir şeffaf malzemedir. Mükemmel son yüzey kalitesi ve yüksek çözünürlük, şeffaf plastiklerin simule edilmesi adına en ideal çözümdür.

E-Tool 3SP

Yeni E-Tool malzemesi, imalatçılara 3B basılmış enjeksiyon kalıplama kalıplarını hızlıca ve verimli bir şekilde üretmeyi olanaklı kılıyor. Düşük hacimli üretim ya da  prototipleme aşmasındaki kalıbın çoklu iterasyonlarının üretimi için idealdir. 3B basılmış kalıpların E-Tool 3SP kullanılarak imalatı, geleneksel alüminyum işleme yöntemine göre daha çabuk ve verimli olmaktadır.

 
PolyPro MAX 3SP®
 
Bir çok prototipleme ve nihai kullanım ürününün basım uygulamaları için, PolyPro MAX 3SP 3B yazım malzemesi  esnek kavrama parçaları, otomotiv parçaları ve esnek menteşeler gibi ürünlerin imalatı için ideal bir çözüm sunuyor.
 
ABS Hi-Impact 3SP Series
 
ABS Hi-Impact 3SP   malzemesi özellikle esneyerek kilitlenen parçalar ve montaj uygulamaları olmak üzere elastisite gerektiren bir çok uygulama alanında ideal bir çözümdür. Otomotiv ve tüketim ürünleri gibi sektörlere yöenlik yüksek kalite gerektiren prototip imalatı uygulamalarınıa uygun olmasının yanısıra son kullanıcıya doğrudan ulaşacak olan parçaların üretiminde de güvenilir sağlam bir malzemedir.