Bolt

3d yazıcı

Bağımsız Hareketli Çift Ekstrüder
Satın Almak İçin +90(212) 438 35 90
BOLT' u KEŞFEDİN
 
Bolt'un keşfetmek için detaylı videomuzu izleyebilirsiniz.
 
 
 
Bolt, mevcut 3D Printing pazarının ihtiyaçlarını karşılayan yeni ürünümüzdür. Çift ekstrüzyon, biribirinden bağımsız hareket eden yazıcı kafaları, gelişmiş çok yönlü yazılım, güvenilir baskı ve çoğaltma modu ile baskı hacmindeki büyük artış kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.
 
Birbirinden Bağımsız Çift Ekstrüder (yazıcı kafa)
 
 
Çift ekstrüzyonlu 3D yazıcıların bir çok ileri mühendislik uygulamalarını yazdırma imkânı açtığına inanıyoruz. Flex ve PLA, Karbon ve çözünür destek ile eşsiz parçalar oluşturmak için malzemeleri karıştırın ve / veya iki farklı renk kullanın. Bu nedenle, çift ekstrüzyonun performansını arttırmak için, yüklenen her filament için iki benzersiz, ayrı başlık tasarladık.
 
Bu tasarımın başlıca avantajları çok açıktır: Çapraz filament sızdırmazğı, filament başına daha fazla kontrol ve çoğaltma modu ve ayna modu ile baskı hızını iki katına çıkaran bu bir kosntrüksiyondur Bu, daha temiz, çiftli baskılar ve 2 kat daha fazla baskı hızına neden olur. FFF (FDM) teknolojili yazıcılarda ilk ve tektir!
 
Yüksek Istıcı Noozle ile Kompozit ve Mühendislik Plastiklerini Yazdırın
 
 
 
Bağımız hareketli  çift kafalı sistem birçok farklı ve özel malzemeyi basabilecek yüksek performanslı nozullarla donatılmışlardır.
 
Yüksek Sıcaklıklı nozullar  360 ° C sıcaklığa kadar çıkabilirler. Böyleleikle Bolt'unuzun aklınıza gelebilecek her malzemeyi basma potansiyelini açığa çıkarır. Bu, öreneğin, yüksek dirençli ve endüstriyel dayanıklılığı olan parçalar oluşturmak için bir biyomalzeme olarak kullanılabilen Peek gibi yüksek performanslı malzemeleri de içerir.
 
Kopyalama ve Aynalama Modları ile Kapasitenizi Arttırın
 
 
 
 
Leapfrog'un bu eşsiz yeni teknolojisi, iki yeni kafa ile yeni yetenekler açan bir tasarıma sahiptir. Baskı başlatırken, çifte kafalar bir düğmeye basarak parçanızı otomatik olarak ayanalayabilir veya kopyalayabilirler. Her iki özellik de Bolt'un üretim hızını iki katına çıkarması anlamına gelmektedir. Zamanı ve hassasiyeti elde edin!
 
Kopyalama modu: Baskı platformunda bir kopya yaratır. Sonuç hem kafalar aynı anda, hem de her hareketin kopyalanmasıdır. Aynı geometrideki parçalarınız % 50 daha hızlı olarak üretilecektir.
 
Aynalama modu: Bu, baskınızın  yansıtılmış bir kopyasını oluşturur. Bu özellik, simetrik kalıplar, küreler, sağ-sol parçaları bir seferde yapmak için yararlıdır. Bolt sizin için tüm işi yapar. Böylelikle 3D yazdırma süresini yarıya indirebilirsiniz!
 
Sınırsız Malzeme Yazırma Çeşitliği
 
 
Çift ekstrüzyonlu 3d yazıcılar, farklı malzemeleri birlilkte yazma için kullanılabilirler. Doğrudan tahrikli malzeme sürümü mekanizması sayesinde, esnek malzemeler için bile malzeme akışı tamamen kontrol edilir.
 
Yüksek sıcaklığa sahip sıcak nozlle sayesinde, 360 ° C'ye kadar olan sıcaklıklara izin verir ve ısıtmalı yatak, yatak ve filament arasında daha iyi yapışmayı sağlar. Bu özelliklerin birleşimi Bolt'un çok çeşitli malzemelerle basılmasına olanak tanır.
 
Leapfrog MAXX filamentlerle baskı yapılmasını öneriyoruz, ancak sistemimiz diğer üreticilerden uygun filamentleri basabilir. Bu şekilde kullanıcıya maksimum esneklik ve tasarım özgürlüğü sunuyoruz.
 

Multi Platform Software- Çoklu Platforma Uygun Yazılım

 

Bir 3D yazıcı kullanmak mümkün olduğunca basit olmalıdır. Bolt'un son yazılımı büyük dokunmatik ekran üzerinden veya WiFi kullanarak bilgisayarınız, telefonunuz ve tabletiniz gibi bir tarayıcı içeren herhangi bir cihazdan erişilebilir. Yapmanız gereken sadece dosyanızı bilgisayarınızdan Bolt' un belleğine aktarmanız.
 
Farklı kullanıcılar için ayarlar düzenlenebilir  veya kullanıcı başına tam kontrol sağlanabilir. Entegre web kamerası uzaktan görünüm sağlar ve yazılım, herhangi bir zamanda sizi sorumlu tutarak mevcut baskı işinizde zaman ve filament sol ve aktif kontrole ilişkin canlı bilgi verir.
 
Gelişmiş ayarlar ve araçlar ile birlikte bu özellikler, sizin 3D yazdırmaya daha fazla zaman ayırmanıza imkan sağlayarak optimum ve zengin bir kullanıcı deneyimi sunarlarlar.