Creatr HS

Leapfrog Creatr HS 3D printer; çok daha hızlı olma, büyük üretim boyutları, çift ekstruder ve bağımsız çalışabilme özellikleriyle öne çıkan 3 boyutlu bir yazıcıdır.

Daha hızlı, Stand-alone, Daha büyük yazdırma hacmi
Satın Almak İçin +90(212) 438 35 90

Creatr HS

creatr hs 3d printer

HS, High Speed (Yüksek Hız'ın) kısaltmasıdır. Standart Creatr modelinden 5 kat daha hızlı yazdırabilir. 14.8 litrelik göz doldurucu yazdırma hacmi ve 30 cm uzunluktaki parçaları yazdırabilme yeteneği ile Creatr HS piyasadaki en becerikli 3D yazıcıdır. Creatr HS 4 inçlik renkli LCD ekranı, USB'den direkt yazdırma ve bağımsız çalışabilme özelliklerine sahip olmasıyla kullanım kolaylığı sağlar.

leapfrog Creatr hs hız

Çok Hızlı

Süre giden araştırma ve teknolojik adaptasyonların bir neticesi olarak, Leapfrog yazdırma hızının arttırılmasında önemli bir mesafe kat etmiştir. Ekstruder taşıyıcısının ağırlığının azaltılması sistemin atalet momentlerinin düşürülmesi sağlamış böylelikle yazdırma hassasiyetinden ödün vermeden 300 mm/s ye varan yazdırma hızlarına erişilmek mümkün kılınmıştır.

 

 

 Büyük  Üretim Boyutları

büyük üretim boyutları

 

3B yazdırma hacminizin büyüklüğü zaman içerisinde yazıcınızın ihtiyaçlarınızı karşılaması yönünden doğru orantılıdır. Diğer bir anlatımla, büyük parçalarınızı bölmeden ve sonradan birleştirme zahmetine girmeden tekparça olarak üretebilmenizi sağlar. Creatr HS 14.8 litre üretim hacmi ve 30 cm. üretim uzunluğu ile sınıfındaki en büyük üretim boyutlarına sahiptir.

 

 

 

standart çift ekstruder

Standart Çift Ekstruder

İkinci ekstrüderinizle oluşturacağınız suda-çözünebilen-destek malzemesi sayesinde en karmaşık tasarımları bile problemsiz üretebilirsiniz. Yine benzer şekilde dilerseniz ikinci ekstrüderi ikinci bir enk yada ikinci bir malzeme için kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

standalone çalışabilme

Stand-alone ( bağımsız çalışabilme)

3 Boyutlu yazıcıların kullanımı kolay olmalıdır. Dolayısıyla, Creatr HS'in 4inçlik tam renkli bir ekranı ve bir kumanda düğmesi ile tüm kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz. USB hafızanız takın, yazıcınızı ısıtın ve 10 dakikadan az bir sürede yazdırmaya başlayın.

 

Daha detaylı bilgi almak için Leapfrog' un orijinal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.