Xeed

Leapfrog Xeed 3D Yazıcı, çift ekstrüderli profesyonel bir 3D printerdır.

Uygun Fiyata İleri Düzeyde Prototip Üretim Performansı
Satın Almak İçin +90(212) 438 35 90

Xeed: Makul fiyata profesyonel deneyim

Rakip firmaların benzer performansı gösteren ürünlerine oranla çok daha hesaplı olan devrim niteliğinde bir üründür. Xeed, mühendislerin, tasarımcıların ve araştırmacıların ihtiyaç duyabilecekleri tüm 3 Boyutlu yazdırma deneyimine cevap vercek şekilde tasarlanmıştır.

Yazdırma kalitesindeki devamlılık, Leapfrog'un "Perfect Level" (Üstün Seviyelendirme) sistemi sayesinde her yazımda yazım tablasını otomatik olarak konumlandırmasıyla sağlanmaktadır.  

xeed wireless iletişimi

Wireless ( kablosuz iletişim)

Xeed, kablosuz şekilde yazdırma özelliği sunan ilk 3D printerdır. Tablet arayüzü sayesinde modelinizi e-posta ile yazıcıya gönderebilirsiniz. Xeed, gelen dosyayı otomatik olarak uygun hale dönüştürüp objeleri bastırmaya başlayabilir. Herhangi bir yazılım yüklemenize ya da bir bilgisayara bağlamanıza gerek kalmaz. Kolay yüklemeli çekmece sistemi sayesinde, kartuşları kolaylıkla değiştirilebilirsiniz.

 

xeed tak çalıştır

Tak & Çalıştır & Hemen kullanmaya başla

 

QuickLoad ( hızlı yükleme) özelliği sayesinde malzeme değiştirme ve yeni malzeme takma çok kısa sürede gerçekleşebilmektedir. Aynı şekilde süratli yazılımı yüklenen dosyaların yazıma hemen hazır hale gelmelerini sağlar. 

 

 

 

verimli iş akışı

Verimli iş akışı ve 10 mikron katman kalınlığı 

Xeed, üstün tasarımı sayesinde işyükünün optimizasyonu ve verimli çalışmaya imkan sağlar. Bu tasarım profesyonel ve ileri kullanıcıların yüksek hassasiyetli ve dayanımlı prototipler ve hatta nihai ürünler meydana getirmelerine olanak tanır. XY ekseninde 12 mikron hassaisyet ve Z ekseninde 10 mikronluk katman kalınlığı ile çok yüksek kalitede çıktılar almanızı sağlar.

ısı kontrolü

Isı kontrollü ortam ve çoklu malzeme seçeneği 

Bu özelliği sayesinde Xeed yüksek kalitede yazım ve geniş skalada malzeme kullanımına olanak verir. Isı kontrollü ortam katmanlar arasında yapışma optimizasyonu sağladığı gibi topyekün yapısal sağlamlık da sağlar. Patentli PerfectLevel (Üstün Seviyelendirme) sistemi otomatik olarak 5 noktadan ölçümleyerek manuel olarak her yazımdan önce yazım tablası ayarlanması külfetini ortadan kaldırmaktadır.

xeed iyi yazdırma

Sınıfındaki en büyük yazdırma hacmi

İster birbiriyle çalışan parçalar ister yüksek detay ihtiva eden parçalar olsun, Xeed sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Büyük ebatlı prototipler yada hacimli nihai ürünler Xeed in 20.8 litreye varan üretim hacmi ile rahatlıkla yazdırılabilir. 

 

estetik detay

Estetik ve detayda işin sırrı: Çift ekstrüzyon

Xeed çift ekstrüderli yazım kabiliyeti sayesinde ister birden fazla renkli malzemenin aynı parçada kullanımına imkan verir; ister suda çözünen PVA destek mazlemesi ile çok karmaşık şekil ve geometrilerin üretimini mümkün kılar.

 

Daha detaylı bilgi almak için Leapfrog' un orijinal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.