Desktop Health

Flexcera: Diş Reçinelerinin Geleceği

Flexcera™, seramik benzeri dayanıklılığa ve gerçekçi güzelliğe sahip güzel, fonksiyonel diş protezlerinin üretimi için çığır açan bir diş reçinesidir. Flexcera™ Smile, Flexcera™ Smile Ultra+, Flexcera™ Base ve Flexcera™ Base Ultra+ malzemeleri hem kalıcı hem de geçici diş restorasyonları için doğal diş ve diş etiyle uyum sağlayacak geniş renk yelpazesine sahip olarak mevcuttur.

Güç Yeniden Tanımlandı:

Flexcera Base Ultra+

Flexcera™ Base Ultra+, tam ve kısmi çıkarılabilir protezler için protez kaidelerinin katmanlı üretimi için FDA 510(k) Sınıf II onaylı, CE İşaretli ve MDR Sınıf I sertifikalı bir tıbbi cihazdır.

 


SmileGuard

kişiselleştirilmiş bir uyum sunar
karşı yüksek darbe dayanımı
 

✔ Diş gıcırdatma

✔ Sıkma

✔ Sıyrıklar

✔ TMD (Temporomandibular bozukluk)

 SmileGuard


SmileGuard Farkını Hissedin.

Hastalarının gülümsemelerini strese bağlı diş rahatsızlıklarından korumak isteyen diş hekimleri için SmileGuard reçinesi, en fazla ısıranmaya sahip 3D baskılı splinttir. Güç ve konforun mükemmel karışımını sunan bu çığır açıcı, ışıkla sertleşebilen reçine formülasyonu, rahat ve mükemmel uyum için yumuşak esneklikle birlikte dayanıklı koruma için optimum güç ve şekil tutma ile birlikte çarpıcı bir netlik ve üstün kalite sunar.