2D'den 3D'ye Çevrim.

2D'den 3D'ye Çevrim

Nitelikli mühendislerimizin çalışmalarıyla 2D CAD çizimleriniz 3D ye çevrilir ve bu sayede masraflarınızın azalması sağlanır.

2D CAD çizimlerinizi 3D ye mi aktarmanız gerekiyor?

Voksel, az veriyle daha fazlasını elde edebilmeniz için güvenilir 2D den 3D ye çevirim hizmeti sunuyor. Nitelikli mühendislerimizin çalışmalarıyla 2 boyutlu CAD çizimleriniz 3 boyuta çevrilir ve de bu sayede masraflarınızın azaltılması sağlanır.

Bütün kategorilerdeki 2D çizimlerinizi 3D ye aktarabiliriz. Buna ek olarak, kağıt üzerinde çizilmiş olan 2B çizimlerinizi de 3B CAD dosyasına hızlı ve hesaplı bir şekilde dönüştürebiliriz. Basılı dokümanlarınızı Solidworks, Catia, Clayoo gibi istediğiniz bir çok 3 boyutlu CAD programına uygun hale getirebiliriz.

CAD/CAM hizmetleri 3D teknolojisinin ilk uygulayıcılarından olduğundan 2D CAD çizimlerinin 3D ye çevrilmesi konusunda önemli bir deneyimi bulunmaktadır. Üretim, uçak-uzay ve savunma sektörlerinde modellemelerinizi iyileştirmek ve de 3D teknolojisinin kullanılmasına yardımcı olmak için çabalamaktayız.

Büyük bir CAD şirketi ya da son kullanıcı olmanız size karşı olan minnettarlığımızı değiştirmez. Bizim için her sipariş önemlidir ve de bu siparişin boyutu önem teşkil etmemektedir.

2 boyuttan 3 boyuta geçiş

2D den 3D ye çevirim işlemlerimiz uzmanlar tarafından sizin istekleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Sipariş boyutu ya da sayısı konusunda herhangi bir sınırlamamız yoktur. Bir ya da bir çok sipariş sunmanız farketmeden her müşteriye profesyonel bir şekilde yaklaşmaktayız.

Son olarak, Voksel size memnuniyet teminatı sunmaktadır. Eğer yapılan işlemden memnun kalmazsanız, hoşunuza gitmeyen, düzeltilmesinin gerektiğini düşündüğünüz kısımları 24 saat içinde herhangi bir ücret talep etmeden düzeltme garantisi vermektedir. Sonuçtan 100% memnun kalmazsanız para iadesi garantisi sunmaktayız. 100% müşteri memnuyeti garantisi vermekteyiz.