Envisiontec Türkiye Genel Distribütörü ve Servis Sağlayıcısı

Envisiontec Hakkında Genel Bilgi:

Ne yapıyoruz:

3D yazıcıların yazılım ve malzeme ile geliştirilmesi, üretimi ve satışı. Katı serbest-form fabrikasyonu (SFF) sistemleri için müşterilere özel çözüm sunuyoruz. Bu, tasarım, endüstriyel, mikro, medikal, dişle ilgili ve biyoteknoloji ile ilgili olan uygulamaları kapsamaktadır.

Nerede Üretiyoruz:

Şirketin Avrupa Genel Merkezi, Gladbeck, Almanya'dadır.

EnvisionTec Türkiye

Envisiontec, 2002 yılında, Marl, Almanya’da kurulmuştur. Yönetim kurulu başkanı Ali Siblani’nin önderliğinde Envisiontec hızlı prototipleme ve üretim konusunda dünya lideri olmuştur.

  • Kuzey Amerika Merkezi, Dearborn, MI
  • Satış, hizmet ve eğitim merkezleri İngiltere ve Amerika
  • Üretim tesisleri Almanya ve Kaliforniya

Nasıl yapıyoruz:

Optik, makine ve elektrik mühendisliği dallarında uzman bir kadro ile çalışmakta olan Envisiontec, hızlı prototipleme dalında DLP bazlı sistemlerde kullanılan seçiçi geçirgen ışık teknolojisi sayesinde güvenilir sistemler oluşturmada yüksek başarı oranına erişmiştir.

Bu teknolojinin sadeliği sayesinde Envisiontec üretilen adetler göz önünde bulundurulduğunda, Perfactory  sistemleri ile işitme cihazı pazarında 60%’ını, kuyumculuk sektöründe de 50% pazar payına sahip olmuştur. Envisiontec aynı zamanda bir çok sektörde büyük firmalarla ortaklık yapıp  spesifik alanlarda kilit çözümler üretmektedir.

Teknolojimizi, işitme cihazı pazarında 3shape, diş sektöründe Dental Wings ve kuyumculuk sektöründe  birçok yazılımla entegre hale getirdik. Perfactory Software Suite ile Materialise Magics yazılımını entegre hale getirerek müşterilerimize STL dosyalarının tamiri ve çoğaltılması konularında altın standardı sunmuş bulunmaktayız.

90’dan fazla patent ve patent uygulamamız olduğunu ve her üç ayda bir yeni inovasyonlar dahilinde yeni patentlere başvurduğumuzu belirterek, şuan kullanılan teknolojilerimize ve ürünlerimize verdiğimiz değeri göstermekteyiz.

EnvisionTEC USA