Farsoon Polimer Toz 3D Yazıcılar

Farsoon Türkiye Genel Distribütörü ve Teknik Servisi

Farsoon Technologies, 2009 yılında Dr. Xu Xiaoshu tarafından kurulan endüstriyel plastik lazer sinterleme ve metal lazer eritme sistemlerinin bir sistem tedarikçisidir. Farsoon, elektrik / makine mühendisliği, lazer, tarama ve optik, termal kontroller, ayrıca malzeme geliştirme ve uygulama mühendisliği alanlarında yetkinliklere sahip dünya standartlarında bir teknoloji geliştirmiştir.

Farsoon sistemlerinin kullanıcıları, kendi özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel uygulamalara ve malzeme gereksinimlerine dayalı çözümleri özelleştirmek için sistemdeki tüm temel parametre setlerine erişebilirler.

Farsoon Türkiye Genel Distribütörü ve Teknik Servisi olarak 3D metal ve polimer yazıcılar için yazılım ve malzeme ile geliştirilme, üretim ve satış yapmaktayız.

Farsoon Technologies, polimer eklemeli imalat ihtiyaçlarınız için sistemler, malzemeler ve yazılımlar dahil olmak üzere birinci sınıf endüstriyel çözümler sunmaktadır.

Tamamiyle açık parametre setleri içeren ve 180 ℃ ~ 280 arasındaki işlem odası sıcaklıklarına erişebilen sistemler ile Farsoon, polimer lazer sinterleme sistemleri içerisinde eşsiz proses esnekliği ve uygulama serbestliği sağlar. 

Endüstriyel Plastik için Üretim Araçlarınız

Farsoon, doğrudan eklemeli üretim ihtiyaçlarınız için sistemler, malzemeler ve yazılımlar dahil olmak üzere birinci sınıf endüstriyel sınıf plastik Lazer Toz Yatağı Füzyon çözümleri sunar. Açık parametre setlerine sahip ve 190 ° C ila 280 ° C arasındaki işleme odası sıcaklıklarına ulaşabilen sistemlerle Farsoon, makine çalışması ve malzeme seçimi için daha geniş bir esneklik ve özgürlük yelpazesi sunar.

TANITIM VİDEOSU

 


KULLANIM ALANLARI: Savunma ve Havacılık, Medikal, Otomotiv, İmalat