İmalat Sanayi ve Endüstriyel Tasarım

3 boyutlu yazıcılardan üretilen fonksiyonel prototipler sayesinde dizaynlarınızı değerlendirir ve optimize edebilirsiniz.

3D Printer, otomotiv, havacılık ve genel üretim ihtiyaçları için kullanılmaktadır. 3 boyutlu yazdırma ile dizaynlarınızı şekil, uygunluk ve fonksiyonellik açısından pahalı ve zaman kaybına sebebiyet veren gereçlere ihtiyaç olmadan test edebilirsiniz.

3D teknolojisini kullanan imalatçılar, oyuncak, elektronik, şişe, pompalar, motorlar, fren balataları, araba, uçaklar ve daha fazlasını yapmaktadır.

Basitçe söylemek gerekirse: 3B yazıcılar daha iyi parçalar üretir. Makinelerimizde yapılan parçalar X, Y ve Z'de daha doğrudur. Teknolojimiz daha pürüzsüz bir yüzey işlevi sunar; bu da daha az post-processing anlamına gelir.

Dahası, ısıya dayanıklı, darbeye dayanıklı, enjeksiyon kalıplama için kullanılabilen, anında sığacak uygulamalar için yeterince esnek ve sadece dayanıklı olan malzemeleri sunuyoruz. Ayrıca, mühendislik ekibimizin her gün yaptığı şeylerin bir parçası olan özel malzeme geliştirme konusunda üreticilerle birlikte çalışmaya hazırız.

Önceden bir prototip için haftalarca beklediğinizi göz önününde bulundurduğunuzda, 3 boyutlu yazıcılar size modellerinizi nerdeyse hemen tekrar ve tekrar üretip test etme imkanı sunmaktadır.

3 boyutlu yazıcılar sayesinde ürününüzü daha hızlı ve daha ucuz pazarlayabilirsiniz.

3D Scanner

3D İmalat İçin Kullanabileceğiniz 3D Tarayıcılar