CAD Modelleme, CAD Tasarım Hizmeti.

CAD Modelleme, CAD Tasarım Hizmeti

CAD tasarım hizmetlerimiz, 2D çizimler, yeni ürün fikirlerinin 3D modellenmesi ve de bir çok parçanın birleşmesinden oluşan montajı kapsamaktadır.

CAD tasarım danışmanlarımız size çalıştığınız proje üzerinde destek ya da yeni bir proje oluşturulması konusunda tek başına çalışabilme konularında yardımcı olabilmektedir.

Voksel tarafından sunulan CAD tasarım hizmetlerimiz, 2D çizimler, yeni ürün fikirlerinin 3D modellenmesi ve de bir çok parçanın birleşmesinden oluşan montajı kapsamaktadır. Montaj içerisinde, boşluk hareket çalışmaları, sistemin işlevsel parametreleri prototip üretimi öncesi kontrol edilebilir. Sanal ortamda, sonlu eleman analizi (FEA) ve akış kontrol simülasyonu gibi ek analizler de yapılabilmektedir.

Voksel'de çalışan CAD tasarım danışmanları, paranızın karşılığını en verimli şekilde alabilmeniz için Solidworks ve Clayoo gibi yazılımlarla size hizmet vermektedirler. Hizmetlerimiz genelde proje bazlı ücretlendirildiği gibi bazı durumlarda saat başı ücret de alınabilir.

CAD tasarım danışmanlarımızın ücretleri yapılacak projeye ve gerekli uzmanlık seviyesine göre değişebilmektedir.

Ücretlendirme konusunda nasıl bir anlaşma olursa olsun, her zaman iki taraf için de şeffaf bir çalışma modeli sunup, projeyi ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilmekteyiz.

İhtiyaçlarınız konusunda görüşmek ve CAD tasarım hizmetlerimizin size nasıl fayda sağlayabileceğini öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.