Endüstri, Etec 3D Reçine Malzeme

ETEC'in malzeme kütüphanesi, şirket içinde geliştirilen özel malzemeler ve önde gelen malzeme tedarikçileriyle stratejik ortaklıklar sayesinde sert plastikler, yüksek sıcaklık plastikleri, elastomerler ve dökülebilir reçineler arasında en geniş seçeneği sunar. Ayrıca size en üst düzeyde özgürlük veren açık malzeme seçeneği de sunuyoruz.

Yani önde gelen termoplastik malzemelere rakip olacak reçinelere ihtiyacınız olup olmadığı; Shore A30 ila A90 ve %400'ü aşan kopma uzaması özelliğine sahip esnek elastomerler; veya kapsamlı bir FDA Sınıf II biyouyumlu malzeme kütüphanesi – ETEC sizi ve uygulamalarınızı kapsar.

Açık kaynaklı bir 3D yazıcı, kullanıcının yazıcıyla uyumlu olduğuna inandığı herhangi bir malzemeyi, bu malzeme ETEC gibi bir donanım şirketi tarafından uyumlu olarak nitelendirilmemiş veya onaylanmamış olsa bile kolayca işlemesine olanak tanır.

ETEC'in açık malzeme seçeneği size yeni malzemeleri keşfetme özgürlüğü verir, düşük riskli yedeklilik planlayabilmeniz için ikili malzeme sistemlerine olanak tanır veya kendi malzemelerinizi geliştirebilirsiniz! Tonlarca seçenekle ETEC yazıcı inanılmaz esneklik sunar.