Farsoon Metal Toz 3D Yazıcılar.

Farsoon Metal Toz 3D Yazıcılar

Farsoon Türkiye Genel Distribütörü ve Teknik Servisi

Farsoon Technologies, 2009 yılında Dr. Xu Xiaoshu tarafından kurulan endüstriyel plastik lazer sinterleme ve metal lazer eritme sistemlerinin bir sistem tedarikçisidir. Farsoon, elektrik / makine mühendisliği, lazer, tarama ve optik, termal kontroller, ayrıca malzeme geliştirme ve uygulama mühendisliği alanlarında yetkinliklere sahip dünya standartlarında bir teknoloji geliştirmiştir.

Farsoon sistemlerinin kullanıcıları, kendi özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel uygulamalara ve malzeme gereksinimlerine dayalı çözümleri özelleştirmek için sistemdeki tüm temel parametre setlerine erişebilirler.

Farsoon Türkiye Genel Distribütörü ve Teknik Servisi olarak 3D metal ve polimer yazıcılar için yazılım ve malzeme ile geliştirilme, üretim ve satış yapmaktayız.

Metal eklemeli imalat için Farsoon Technologies tümleşik çözümleri.

Farsoon’un metal eklemli imalat sistemleri, yüksek kaliteli endüstriyel seviye eklemeli imalat platformlarıdır. Güçlü lazer seçenekleri, gelişmiş tarama sistemleri, dahili izleme ve diğer birçok özelliğe sahip Farsoon makineleri, mükemmel yüzey kalitesi, hassasiyet ve mekanik özelliklere sahip parçalar üretir.

TANITIM VİDEOSU

 
Geniş formatlı üretim platformları Boyut kısıtlamaları, proses kontrolü, maliyet verimliliği ve üretim ölçeklenebilirliğine odaklanan metal üretimindeki zorlukları ele alan Farsoon, kalıp ve takımlamada yeni potansiyel fırsatlar açmayı amaçlayan yüksek hacimli seri üretime yönelik uygulamalar için geniş formatlı üretim platformlarını geliştirdi. otomotiv ve geniş formatlı endüstriyel üretim.


KULLANIM ALANLARI: Savunma ve Havacılık, Medikal, Otomotiv, Kuyum, Dental, İmalat