UltiMaker S-Serisi

Hayal Et. Yazdır.
Tekrarla.

Yeni 3D baskı uygulamalarını keşfetmek için mükemmel aracınız.

UltiMaker S-Serisi, kullanım kolaylığı ile çok yönlülüğü birleştirerek, geniş yelpazede uygulama ihtiyaçlarını karşılamak üzere 300'den fazla malzeme seçeneğinden istediğinizi seçmenizi, tıklamanızı ve baskı almanızı mümkün kılar.

Dünyanın en güvenilir, profesyonel sınıf, masaüstü FFF yazıcılarının getirdiği imalat konforu ve yüksek kaliteli çıktılar sayesinde;

S-serisi ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın. 

Eşsiz Özellikleriyle S-Serisi


Cura'nın gerçek gücü
Hedeflenen baskı profillerine erişim, yeni profiller oluşturma, kolay uzaktan baskı alma ve daha fazlası gibi iş akışını hızlandıran ve baskı başarısını artıran Ultimaker Cura'nın tüm özelliklerini tecrübe etme şansı yakalayın.

Ücretsiz kurumsal yazılım araçları

UltiMaker 3D yazıcınızla daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan güçlü çevrimiçi yazılım paketleriyle daha fazla esneklik kazanıp üretiminizi optimize edin.

            +300 malzeme seçeneği (2.85 mm)

Ultimaker donanımıyla herhangi bir 2.85 mm filament kullanabilirsiniz, ve UltiMaker Marketplace'den gelen baskı profillerine sahip genişleyen malzeme seçenekleri, her seferinde baskı başarısını garanti eder.

 
Düzenli güncellemelerle, geleceğiniz güvence altında

UltiMaker 3D yazıcılarınız yaşlandıkça daha da iyi olacak. Yeni 3D baskı iş akışı iyileştirmeleri, gelecek yıllar için düzenli yazılım ve donanım güncellemeleri ile zaten planlanmış durumda.