Weber Türkiye.

Weber Türkiye

Büyük Hacimli Pelet 3D Baskı

Endüstriyel kullanım için tasarlanmış WEBER 3D baskı teknolojimizle; granül formundaki plastiklerden doğrudan, karmaşık ve büyük hacimli komponentleri hızlı ve hassas bir şekilde üretebilirsiniz. 

Doğrudan ekstrüzyon ile gerçekleştirilen ve alet gerektirmeyen eklemeli imalat teknolojimiz, imalat prensibi olarak "fused granular/granulate fabrication" (FGF) ismini almakta,  büyük hacimli parçaların üretiminde kullanıldığı için de "large format additive manufacturing" (LFAM) sınıfına girmektedir.

Geri dönüştürülmüş malzeme veya post-endüstriyel granül kullanarak, çevre korumasına katkıda bulunur ve kaynak tasarruflu üretimi mümkün kılmaktadır.

Prototipler, imalat ekipmanları, nihai kullanım parçalar, mobilyalar veya bireysel tasarım elemanları olsun, teknolojimiz geniş bir gereksinim yelpazesine cevap oluşturmaktadır.

Atıktan kazanım, çok yüksek imalat hızları (biriktirme hızları), düşük hammadde maliyeti ve operasyon kolaylığı sayesinde WEBER ile çok adetli küçük parçaların veya yekpare büyük parçaların üretiminde yeni bir çağa hazır mısınız?

WEBER additive'i tercih eden müşteri ve iş ortaklarından bazıları: