GuideMia.

GuideMia

GuideMia implant tedavi planlaması ve cerrahi kılavuz tasarım sisteminin yeni versiyonu ile çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

Teknolojiye yeniyseniz veya yeni bir yazılımdıysanız, yeni sürüm, daha iyi tanımlanmış bir iş akışı ile klinik olgularınızın çoğunda size yol gösterebilecek daha kapsamlı bir Express Wizard içeriyor. Tipik tek bir ünite kasası tamamlama zamanınız, DICOM verilerinin yüklenmesinden cerrahi kılavuz tasarımının bitirilmesine ve otomatik olarak tedavi raporu oluşturulurken 6 ila 10 dakika sürer.

GuideMia cerrahi kılavuzların ötesine geçiyor. En yeni geliştirmelerle, GuideMia daha fazla işlevsellik sunuyor ve implant planlamasından restorasyon tasarımına kadar iş akışının daha çok yönünü kapsıyor. En yeni kemik greftleme tasarım aracımız, hastanın kemik yapısına mükemmel şekilde uyacak kemik greftleri tasarlamak için en iyi yazılım aracını sunacaktır; CAD / CAM sistemine olan arayüzümüz laboratuvarların ve dişhekimliği ofislerinin implant tedavisinden önce dahi abutment ve restorasyonlar hazırlamasını mümkün kılar.