Kuyum, Etec 3D Reçine Malzeme

 Etec Kuyum Malzeme

ETEC, kuyumcu kuyumcuların ve döküm için 3D baskı takı desenleri üreten özel ve büyük çalışanlar uzun süredir devam eden güvenilir bir arkadaştır.

ETEC, kuyumcu kuyumcuların ve döküm için 3D baskı takı desenleri üreten özel ve büyük üreticilerin uzun süredir güvenilir bir ortağıdır.

ETEC, mücevherat için uygun geniş bir yüksek doğruluklu, yüksek verimli yazıcı modeli yelpazesine sahip olsa da, pürüzsüz yüzeyler, net ayrıntılar ve keskin kenarlar sunan inanılmaz çözünürlükle tanınıyoruz.

Ayrıntılı filigran ve doğru ayarları içeren karmaşık tasarımlar, sektördeki en yüksek mum içeriğine sahip dökülebilir reçinelerle basılabilir.

Bu, temiz yanmaya ve basitleştirilmiş son bitirmeye olanak tanır.

ETEC ile 3D baskı işleri, döküm ve kalıplamaya kadar incelenmek üzere doğrudan müşteriye gider.

 

Endüstri Lideri Malzemeler

ETEC'in malzeme kütüphanesi, şirket içinde geliştirilen, tescilli malzemeler ve önde gelen malzeme tedarikçileriyle yapılan stratejik ortaklıklar sayesinde mücevher endüstrisi için geniş bir temel malzeme yelpazesi sunmaktadır.

Üstün Parça Ekonomisi

Sınıfının en iyisi üretim hacimleri ve üretim hacmiyle ETEC yazıcıları, üstün parçaları geleneksel üretim yöntemlerine göre daha hızlı ve daha düşük maliyetle üretir.

Çalışma süresini en üst düzeye çıkarın

ETEC donanımı, ışıklar kapalıyken üretim için tasarlanmıştır. Yazıcının yerleşik güvenilirliği, bakımı kolay donanım ve 2 dakikadan kısa malzeme değişimi sayesinde ETEC yazıcıların kullanımını en üst düzeye çıkarmak kolaydır.